برگزاری نشست روشنگری و گفتمان‌سازی در شرکت صنعت چوب شمال

در روز دوشنبه مورخه ۱۳۹۵/۰۹/۰۱ و به مناسبت آغاز هفته بسیج  نشست روشنگری و  گفتمان‌سازی با موضوع «بسیج و اقتصاد مقاومتی»

 با سخنرانی جناب سرهنگ دکتر لشکربلوکی فرمانده محترم سپاه ناحیه گنبد و با حضور برخی از رؤسای ادارات، فرماندهان پایگاه‌های مقاومت و بسیجیان نهادهای دولتی و اصناف و کسبه در محل سالن کنفرانس شرکت صنعت چوب شمال برگزار گردید.

این جلسه از ساعت ۱۳:۳۰ پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا… مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی آغاز گردید.

در ابتدای جلسه جناب سرهنگ صدری فرماندهی محترم ناحیه مقاومت بسیج حوزه شهیدرجایی و شهید برونسی گنبد، ضمن تسلیت به مناسبت ایام اربعین و همچنین ایام رحلت وفات رسول اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و تبریک فرارسیدن هفته بسیج هدف از برگزاری جلسه را برای حاضرین تشریح نمودند.

سپس مدیر عامل شرکت جناب مهندس فدایی ضمن خوش آمد گویی به حاضرین از حضور باشکوه آنان در جلسه قدردانی نمودند.

در ادامه جلسه جناب سرهنگ دکتر لشکربلوکی در جایگاه سخنرانی قرار گرفتند و مواردی را به شرح ذیل برای حاضرین تبیین نمودند:

–  امروزه دشمنان با ایجاد تفرقه و نفاق در بین مسلمانان و بوجود آوردن گروه‌های تکفیری با استفاده ار علمای منحرف و برداشت غلط از دین مبین اسلام می‌خواهند دین اسلام را در جهان بعنوان دین جنایت، کشتار و … جلوه دهند.

–  دشمنان به جز ایجاد نفاق، جنگ و محاصره اقتصادی با استفاده از جنگ نرم و تهاجم فرهنگی می‌خواهند فرهنگ اسلامی و بومی ما را از بین برده تا هویت دینی و اسلامی خود را از دست بدهیم.

–  دشمنان با استفاده از کارشناسان مجرب با تغییر لباس، فرهنگ و استفاده از شبکه‌های ماهواره‌ای و مجازی در این راه قدم گذاشته و در راه رسیدن به اهداف شوم خود بسیار مصمّم هستند.

–  تنها رمز موفقیت ما در مبارزه با دشمن عبارت است از ارتقاء سطح همبستگی ملی، ارتقاء سطح امنیت عینی و ذهنی، تقویت بافت‌های اجتماعی و تقویت حوزه اقتصاد مقاومتی در حد توان.

در انتها نیز مراسم در ساعت ۱۴:۴۵ با پذیرایی از حاضرین و ذکر صلوات خاتمه یافت

نشست روشنگری و گفتمان‌سازی

بنشست روشنگری و گفتمان‌سازی

نشست روشنگری و گفتمان‌سازی