حضور فعالانه شرکت صنعت چوب شمال در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی یراق آلات و ماشین‌آلات مبلمان، تجهیزات و صنایع وابسته

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی یراق آلات و ماشین آلات مبلمان، تجهیزات و صنایع وابسته در مورخه ۲۷ الی ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید.

در این نمایشگاه ۴۰۰ شرکت از ایران و ۲۱ کشور صاحب صنعت آلمان، اتریش، اسپانیا، ایتالیا، امریکا، بلژیک، روسیه، امارات، انگلستان، اوکراین، چین، هنگ کنگ، کره جنوبی، ژاپن، فرانسه، هند، امارات عربی متحده، مالزی، ترکیه، تایوان و تایلند حضور داشتند.
در این نمایشگاه آخرین خطوط و ماشین‌آلات فرآوری چوب، مواد اولیه و تجهیزات صنایع مبلمان، مواد اولیه و تجهیزات صنایع مبلمان، انواع یراق‌آلات و مواد جانبی صنایع مبلمان، انواع قطعات منفصل، انواع ابزارآلات ساخت صنایع مبلمان، انواع پوشش‌ها، ام دی اف و نئوپان، انواع کفپوش، دیوارپوش، انواع مواد بسته‌بندی صنایع مبلمان، انواع ماشین‌آلات جابجایی مواد و کالای حمل و نقل، اتوماسیون اداری و صنعتی در حوزه مربوطه، نشریات و مجلات تخصصی، دانشگاه‌ها، آموزشگاه‌ها و خدمات آموزشی تخصصی به نمایش گذاشته شد و علاقمندان و متخصصین هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر از غرفه‌های متنوع این نمایشگاه بازدید بعمل آوردند. شرکت صنعت چوب شمال نیز با برپایی غرفه و معرفی محصولات تولیدی خود در این نمایشگاه پذیرای بازدید‌کنندگان و متخصصان و مشتاقان صنعت چوب کشور بود و در آن حین توضیحات لازم در خصوص معرفی سایزهای متنوع تولیدی و نحوۀ فروش و توزیع کالا و میزان صادرات توسط کارشناسان شرکت ارائه گردید.
بنابرگفته جناب دکتر فدایی مدیرعامل شرکت صنعت چوب شمال، یکی از نقاط ضعف عمده این نمایشگاه تغییرات مکرر نام نمایشگاه است که حتی مشخص نیست که این نام جدید(WOODEX) چقدر بقا خواهد داشت. ایشان زمان برگزاری نمایشگاه را نیز از نقاط ضعف دیگر آن دانستند که مصادف شدن آن با سردترین روزهای سال نشان از بی برنامگی متولیان آن دارد. فقدان سمینارهای تخصصی و جلسات حضوری با نمایندگان صنعت و دولت نیز از اصلی ترین نقاط ضعف این نمایشگاه و دیگر نمایشگاه‌های مشابه می‌باشد که توسط جناب دکتر فدایی عنوان گردید. ایشان همچنین به برخی نقاط قوت نمایشگاه نیز اشاراتی داشتند که تخصیص دادن چند سالن از سالن‌های نمایشگاه بین المللی تهران به این رویداد، اطلاع رسانی نسبتاً خوب و استقبال صنعتگران و مردم از مهمترین نقاط قوت این نمایشگاه بوده است. جناب دکتر فدایی در مجموع اذعان داشتند که به رغم تمام کاستی‌ها و ناملایمات اقتصادی، سال جاری سال بهتری نسبت به گذشته بوده است و با برگزاری این نمایشگاه فرصت مجددی برای تجدید قوای صنعتگران فراهم گردید که به امید خدا ثمرات آن در سال‌های آتی مشهود خواهد بود.

WOODEX 2017

WOODEX 2017

WOODEX 2017

WOODEX 2017

WOODEX 2017

WOODEX 2017

WOODEX 2017