برگزاری همایش گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شرکت صنعت چوب شمال

در روز سه‌شنبه مورخه ۰۴/۰۷/۹۶ و به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس نشست روشنگری و  گفتمان‌سازی با موضوع « اقتصاد مقاومتی و جنگ تحمیلی عراق علیه ایران» با سخنرانی جناب سرهنگ مجیدرضا علی‌بیک

در روز سه‌شنبه مورخه ۰۴/۰۷/۹۶ و به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس نشست روشنگری و  گفتمان‌سازی با موضوع « اقتصاد مقاومتی و جنگ تحمیلی عراق علیه ایران» با سخنرانی جناب سرهنگ مجیدرضا علی‌بیک از فرماندهان با سابقه سپاه و فرمانده گردان جنگ‌های نامنظم در زمان جنگ و با حضور جناب سرهنگ صدری فرماندهی محترم ناحیه مقاومت بسیج حوزه شهیدرجایی و شهید برونسی گنبد، مدیرعامل، مدیران، سرپرستان و جمعی از کارکنان شرکت صنعت چوب شمال در محل سالن کنفرانس این شرکت برگزار گردید.

این جلسه از ساعت ۱۴:۳۰ آغاز و تا ساعت ۱۵:۴۵ ادامه داشت.

گزیده‌ای از سخنان  جناب سرهنگ علی‌بیک در این همایش به شرح ذیل می‌باشد.

– این هفته بهانه‌ایست تا یاد شهدا و جانبازان دفاع مقدس و خاطرات ایثارگری‌های آنان را زنده نگه داریم و وظیفه ماست که با تمام قدرت در این امر معنوی فعال باشیم.

– متاسفانه در شرایطی جنگ تحمیلی علیه ایران اسلامی آغاز شد که کشور ما در شرایط انقلابی قرار داشت ولی عراق از توان بسیار بالایی برخوردار بود و تا بُن دندان به سلاح‌ها و مهمّات پیشرفته روز مجهز بود.

– با اینکه ۵۱ کشور دنیا به عراق در این جنگ کمک کردند ولی رزمندگان دلیر ایران اسلامی با توکل به خداوند و با کمترین امکانات توانستند در مقابل رژیم بعث عراق به پیروزی دست یابند.

– الان دشمن به شیوه جنگ نرم به ایران اسلامی حمله کرده و آنان با شیوه‌های مختلف تبلیغی سعی می‌کنند تا نوجوانان و جوانان را از اعتقادات دینی خود دور کنند و لذا همه باید هوشیار باشند تا در دام تبلیغات شوم دشمنان گرفتار نشوند.

– در دوران جنگ فرزندان این انقلاب با نثار جان خود کشور را حفظ کردند و شما کارگران نیز امروز باید با همّت و تلاش مضاعف بتوانید علاوه بر ادامه راه شهدا در راه تحقق شعار اقتصاد مقاومتی نیز سربلند باشید.

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شرکت صنعت چوب شمال
گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شرکت صنعت چوب شمال
گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شرکت صنعت چوب شمال
گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شرکت صنعت چوب شمال
گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شرکت صنعت چوب شمال