جلسۀ نهضت روشنگری و اخوّت کارگری

در روز شنبه مورخه ۰۳/۰۷/۹۵ جلسۀ نهضت روشنگری و اخوّت کارگری به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در محل سالن کنفرانس شرکت صنعت چوب شمال برگزار گردید.

در ابتدای این نشست فرهنگی که از ساعت ۱۴:۳۰ با حضور جناب سرهنگ صدری فرماندهی محترم ناحیه مقاومت بسیج حوزه شهید رجایی و برونسی گنبد، جناب سرهنگ خان احمدی و جناب سرهنگ مؤمنی از سپاه ناحیه گنبد،  حجت الاسلام و المسلمین مظفری مسئول معاونت تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج، مدیرعامل محترم شرکت و مدیریت محترم کارخانه و جمعی از مدیران، سرپرستان و کارکنان شرکت صنعت چوب شمال و شرکت خدماتی نسیم شمال برگزار شد آقای مهندس فدایی مدیرعامل محترم شرکت ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین و تبریک به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، بیاناتی را درخصوص آرمان‌های واقعی انقلاب اسلامی و لزوم حفظ ارزش‌ها و اعتقادات و ایمان مردم و اعتماد مردم به مسئولین و خدمتگذاران نظام  ایراد فرمودند.

در ادامه جلسه نیز حاج آقا مظفری به ایراد سخنرانی پرداخته و نکاتی را درخصوص ۸ سال دفاع مقدس و رشادت‌ها و دلاور مردی‌های بسیجیان در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل، مشکلات کشور در ابتدای جنگ از نظر کمبود تجهیزات و رمز پیروزی کشور در جنگ نابرابر ۸ ساله عنوان نمودند. پس از بیانات ایشان نیز جلسه پرسش و پاسخ درخصوص مسائل روز، مشکلات اقتصادی و راهکارهای برون رفت از وضعیت موجود کشور برگزار گردید.